KONST / Litografier / Färglitografier 10884125
nr 1088 4125
Dag Peterson
(f. 1939), Sverige
Färglitografier, 2 st. Dag Peterson (f. 1939), havsörn + hägrar, numrerade och signerade, motivet: 32x52 + 44x59
Dag Peterson, svensk författare och målare född 1939.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 februari 2017
kl 19:37:06
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)